Chaos Group کمپانی سازنده موتور رندر محبوب ویری اعلام کرد برنامه رندر بی درنگ  Lavina دیگر از نسخه بتا خارج شده و نام این ابزار جدید رندرینگ را به ونتیج Chaos Vantage تغییر داده است. این برنامه به کاربران این امکان را می دهد تا پروژه ها را به صورت بی درنگ (Real Time) و با کیفیت بسیار بالا  رندر کنند.

همچنین کاربر به سادگی با فرمت .vrscene از 3ds Max می تواند خروجی بگیرد و آن را در ChaosVantage وارد می کند. در نرم افزار Chaos Vantage امکان پیوند زنده از 3ds Max نیز وجود دارد.

Chaos Vantage می تواند میلیاردها Polygon را، بدون از دست دادن جزئیات یا کاهش قابل توجه سرعت، رندر کند. این ابزار امکانات متنوعی در زمینه انیمیشن و خروجی برای مراحل پست پروداکشن دارد.

تیزر معرفی نرم افزار Vantage :

معرفی Chaos Vantage

با توجه به تجربه بسیار بالای Chaos Group پیش بینی می کردیم با انتشار این ابزار، Chaos Group بتواند رقبای قدرتمند رندرینگ مانند توینموشن و لومیون را به گوشه رینگ ببرد و رقابت بین نرم افزارهای مستقل رندرینگ را جذاب تر کند.

پس از انتشار آن نرم افزار توینموشن از کمپانی اپیک گیمز(سازنده قدرتمندترین موتور بازی سازی) نیز امکان ray trace را همانند ونتیج در اختیار هنرمندان قرار داد.

با این حال ونتیج فقط بر روی کارت گرافیک های rtx پشتیبانی می شود اما توینموشن با همه کارت گرافیک ها سازگار تر است.

در صورتی که قصد انتخاب یک ابزار فوق العاده رندرینگ را دارید ما توینموشن را پیشنهاد می کنیم چرا که الگوریتم های بهینه تری در رندرینگ دارد و پس از آن ونتیج و سپس لومیون گزینه های بسیار خوبی هستند. با این حال نصب و تست ونتیج خالی از لطف نیست. که جهت نصب آسان آن می توانید از لینک زیر استفاده کنید.