مشاوره و پشتیبانی : 09120467672

درباره ما

CGAria.com  is a website primarily designed for those interested in computer graphics, visual effects and web design and for professionals working in this area. Our website allows CG professionals and amateurs to post their works and 3d softwares in the CGAria section to showcase these works and share with the world information about themselves

If you have questions or experience difficulties please contact us to receive prompt assistance

General Enquiries
Email info@cgaria.com for any enquiries about The CG Aria. We’re happy to help

Advertise with CG Aria
If you are interested in advertising with The CG Aria you can contact Mohsen Omidvar directly

omidvar@engineer.com

سی جی آریا وب سایتی در زمینه فناوری های نوین،علوم فنی و مهندسی، گرافیک رایانه ای، طراحی و برنامه نویسی تحت وب ،هنرهای دیجیتال و نرم افزارهای گرافیکی است و مهمترین هدف وب سایت معرفی،آموزش ،تولید و ارائه نرم افزارها و نمونه کارهای حرفه ای ،ارتقا مهارت ها و توسعه نرم افزارهای ایرانی در این زمینه است.

به طور کلی این وب سایت برای علاقه مندان به علوم رایانه و فنی و مهندسی، گرافیک کامپیوتری ،هنرهای دیجیتال،جلوه های ویژه بصری ،پویا نمایی ،طراحان و توسعه دهندگان وب ،علاقه مندان به معماری ،عمران،شهرسازی ،طراحی صنعتی، نرم افزارهای گرافیکی ،علاقه مندان به هوش مصنوعی ،علاقه مندان به نرم افزارهای سه بعدی و همه کسانی که برای پیشرفت و توسعه نرم افزارهای ایرانی تلاش می کنند مفید است.

فروشگاه :

اگر چه تقریبا ۹۰ درصد مطالب سایت به صورت رایگان در خدمت کاربران محترم سی جی آریا قرار می گیرد اما علاقه مندان می توانند از طریق فروشگاه سایت  آموزشهای برتر و ملزومات کمیاب گرافیک رایانه ای را خریداری نمایند.نماد اعتماد الکترونیکی و مجوزهای وب سایت سی جی آریا را می توانید از بخش پایین صفحه مشاهده نمایید.

اگر سوال ،مشکل یا پیشنهادی در زمینه فعالیت سایت دارید می توانید با ما تماس بگیرید.

پرسش های عمومی
رایانامه info@cgaria.com و CGA@Dr.com برای هر گونه پرسش در مورد سی جی آریا.

اگر پرسش یا مشکلی در زمینه کار با نرم افزارها دارید و یا میخواهد پیرامون هنرهای دیجیتال و علوم رایانه گفتگو نمایید به فروم سی جی آریا ( انجمن های تخصصی علوم کامپیوتر و هنرهای دیجیتال ) مراجعه فرمایید.فروم سی جی آریا از سال ۲۰۱۲  فعالیت خود را با انتشار مطالب رایگان در جهت پیشرفت صنعت سی جی در ایران آغاز نموده است و وب سایت سی جی آریا باهدف توسعه نرم افزار های گرافیک رایانه ای در سال ۲۰۱۴ راه اندازی گردید. ما تمامی پیشنهاد ها،در خواستها و دیدگاه شما را بررسی می نماییم و به آنها پاسخ میدهیم.

تبلیغات در سی جی آریا
برای تبلیغات در سی جی آریا می توانید به این برگه مراجعه نمایید و اطلاعات لازم جهت تبلیغات در سایت، را مشاهده نمایید.تبلیغات شما در وب سایت سی جی آریا و همچنین فروم  سی جی آریا   و شبکه های اجتماعی نمایش داده خواهد شد.

منتظر پیشنهادها و راه کارهای شما برای بهتر شدن سایت هستیم و پیشاپیش دست تک تک شما بزرگواران و هنرمندان را برای همکاری و افزایش کیفیت سایت به گرمی می فشاریم.

با تقدیم شایسته ترین احترامات

محسن امیدوار – بنیان گذار سی جی آریا