نمایشگاه TODA x 3IXAM

توضیحات و نحوه ارسال اثر در نمایشگاه TODA :

در TODA، درها همیشه به روی هر کسی که حرفی برای گفتن دارد، باز است. ما بیش از 100 رویداد و نمایشگاه را با ترکیب فناوری پیشرفته با تبلیغات خلاقانه از سراسر جهان، گردآوری کرده ایم. اما ما مطمئن هستیم که چیزهای بیشتری وجود دارد!

ما به همراه 3IXAM، یک نرم افزار 3D نوآورانه که توسط برنامه نویس ها برای طراحان ایجاد شده است، یک نمایشگاه پاپ آپ را راه اندازی می کنیم که هدف آن کمک به استعدادهای نوظهور برای تثبیت خود در دنیای سی جی و هنر دیجیتال است. ما در تلاشیم تا چشم اندازهای منحصر به فرد، سبک ها و صدایی را که ممکن است هنوز به طور گسترده ای شناخته نشده باشند، کشف کنیم و به غنی سازی چشم انداز هنری امارات متحده عربی بپردازیم.

در تاریخ 15 نوامبر، ما به استعدادهای جوان و نویدبخش صحنه می دهیم تا آثار آنها توسط نهادهای دولتی فرهنگی، گالری ها و عموم مردم دیده شود.

نویسندگان بهترین آثار هنری که توسط تیم کاتالوگی انتخاب می شوند، تجهیزات درجه یک از 3IXAM – MacBook Air 15 (جایزه اول)، iPad Pro 12.9 اینچی (جایزه دوم) و iPad Pro 11 اینچی (جایزه سوم) را دریافت خواهند کرد.

و امروز ما به دنبال هنرمندان دیجیتال، طراحان و خالقان هستیم – اکنون زمان درخشش شما است!

برای اینکه شانس دیدن آثار خود در فضای 360 درجه و برنده شدن جوایز ارزشمند را داشته باشید، قبل از یکشنبه، 15 اکتبر 2023، 23:59 به وقت دبی، درخواست خود را ارسال کنید.

لینک فرم ثبت آثار

لینک صفحه انگلیسی

نحوه پذیرش آثار :

How to apply:
1
Submit an application
form
2
Subscribe to @todadubai
and @3i.xam
3
Post your artwork with #todadubai #3ixam #opencall hashtags
4
Tag @todadubai and @3i.xam so we don’t miss your entry
اگر در ثبت فرم مشکل داشتید در بخش دیدگاه ها مشکل خود را مطرح کنید تا تیم پشتیبانی سی جی آریا با کمال میل راهنمایی کند.