همانطور که می دانید اکثر پیام رسان ها اطلاعات ما را ذخیره می کنند،اگر چه همیشه ادعا می کنند که به حریم خصوصی دیگران احترام می گذارند اما ممکن است واقعیت چیز دیگری باشد.اگر ارسال امن پیام دغدغه شماست. با این پیام رسان که هم برای اندروید و هم برای آی او اس در دسترس است،آشنا شوید.
در اینجا ما هیچ لینک دانلودی ارسال نمیکنیم و توصیه می کنیم فقط از گوگل پلی و اپ استور دانلود کنید.
برای استفاده از این پیامرسان نیازی به ثبت شماره تلفن،ایمیل و هیچ اطلاعات دیگری نیست.فقط باید آن رانصب کنید و پس از آن پروفایل شما بصورت یک کد نمایش داده می شود که با ارسال این کد برای دوستانتان می توانید با هم در تماس باشید.

Session

Session یک پیام رسان خصوصی است که حریم خصوصی، ناشناس بودن و امنیت را ارائه می دهد. 
‏Session از یک شبکه غیرمتمرکز قدرتمند از سرورها برای مسیریابی پیام‌های شما استفاده می‌کند، و این امر باعث می‌شود کسی نتواند اطلاعات شما را به بیرون درز کند یا بفروشد. و با پروتکل های مسیریابی خصوصی Session، پیام های شما کاملاً ناشناس هستند. هیچ‌کس نمی‌داند با چه کسی صحبت می‌کنید، چه می‌گویید، یا حتی آدرس IP شما.
‏وقتی از Session استفاده می‌کنید، حریم خصوصی پیش‌فرض است. هر پیام رمزگذاری شده است، هر بار Session مکانی امن و خصوصی برای گپ زدن با دوستان، خانواده یا هر کسی در جهان در اختیار شما قرار می‌دهد.

مزایای اپلییکشن Session Private Messenger :

‏• ایجاد حساب کاملاً ناشناس: برای ایجاد شناسه جلسه نیازی به شماره تلفن یا ایمیل نیست
‏• شبکه سرور غیرمتمرکز: بدون نقض داده، بدون نقطه مرکزی خرابی
‏• بدون ثبت فراداده: جلسه فراداده پیام‌رسانی شما را ذخیره، ردیابی یا ثبت نمی‌کند
‏• محافظت از آدرس IP: آدرس IP شما با استفاده از یک پروتکل مسیریابی تخصصی محافظت می‌شود
‏• گروه‌های بسته: چت‌های گروهی رمزگذاری‌شده خصوصی و سرتاسر برای بالا برای 100 نفر
‏• پیوست‌های ایمن: قطعه‌های صوتی، عکس‌ها و فایل‌ها را با رمزگذاری امن و محافظت از حریم خصوصی Session به اشتراک بگذارید
‏• رایگان و منبع باز: حرف ما را قبول نکنید — کد Session را خودتان بررسی کنید
Session توسط OPTF، اولین سازمان غیرانتفاعی فناوری حریم خصوصی استرالیا ساخته و نگهداری می شود. امروز حریم خصوصی آنلاین خود را پس بگیرید — Session را دانلود کنید.
‏می خواهید از منبع بسازید، یک اشکال را گزارش کنید یا فقط نگاهی به کد ما بیندازید؟ Session را در GitHub بررسی کنید: https://github.com/oxen-io/session-android