Notcoin در حال حاضر خرید و فروش میشه اما با توجه به اینکه اکثر کاربران در حال فروش نات کوین هستند ،قیمت Not coin،افت شدیدی داره تجربه میکنه،بنابراین اگه قصد فروش نداشته باشیم،چه کنیم که ارزش داراییمون حفظ کنیم و یا حتی اگه ممکنه ارزش داراییمون بیشتر کنیم؟

تو این پست سعی کردم کامل ترین دستورالعمل های نات کوین و راه کارهای تجربی که خودمون تست کردیم و نتیجه گرفتیم رو بزارم.

راه حل های پیشنهادی سی جی آریا :

روش اول : تبدیل نات کوین Notcoin

یکی از بهترین راهکار ها تبدیل نات به تون کوین و در ادامه استیک کردن تون کوینه.

با تبدیل به Ton coin ارزش Not coin رو حفظ می کنید و با استیک کردن Ton ، شبکه بهتون پاداش میده.همچنین با اینکار به شبکه Tonکمک می کنید که در نهایت کل جامعه تون کوین سود میکنه، البته باید به این نکته هم توجه کنید که اگه قیمت نات در آینده رشد کرد،تاثیری روی دارایی شما نداره. اما با توجه به این موضوع که رشد قیمت نات و تون کوین با هم مرتبطه ،تون کوین هم در آینده رشد خواهد کرد.

برای اینکار مراحل زیر رو دنبال کنید:

1.کیف پول Tonkeeper  رو نصب کنید.

لوگو Tonkeeper

2.بعد از نصب ،وارد ربات تلگرامی Not coin بشین و با استفاده از connect wallet کیف پول تون کیپر رو به ربات نات کوین متصل کنید.

3. نات کوین هایی که بدست آوردین رو به کیف پول Tonkeeper انتقال بدین.

4.وارد کیف پول تون کیپر بشین و بعد اینکه نات کوین ها با موفقیت به این کیف پول منتقل شد،رو Swap کلیک کنید و طبق عکس زیر در قسمت بالا نات و در قسمت پایین تون رو انتخاب کنید.

not coin swap

حالا تعداد نات کوین هایی که قصد دارین به تون کوین تبدیل کنید وارد کنید و تبدیل انجام بدین.

استیک کردن تون کوین :

5. تو این مرحله می تونید تون کوین هایی که بدست آوردین رو استیک کنید برای اینکار وارد کیف پول تون کیپر بشین و گزینه Stake انتخاب کنید و طبق عکس زیر تعداد تون کوین هایی که قصد دارین استیک کنید رو وارد کنید. تو این مرحله دقت کنید که تمام تون کوین ها رو وارد نکنید چون در آینده اگه قصد داشته باشین از حالت استیک خارج بشین باید کارمزد پرداخت کنید و این کارمزد با تون کوین های خارج از استیک انجام میشه.بنابراین حداقل 5 دلار داخل حسابتون نگه دارید و مابقی رو استیک کنید.

استیک کردن تون کوین Notcoin

روش دوم : استیک نات کوین

در داخل ربات تلگرام Not coin ،سکه هایی که بدست آوردین رو استیک کنید. این کار به رشد Not coin کمک میکنه و همچنین،در ازای اینکار Not coin بیشتری دریافت می کنید. دقیقا مثل روش قبل، هم ارزش Not coin شما بیشتر میشه و هم تعداد نات کوین ها.

در مطالب قبل، کانال تلگرامی سی جی آریا پیشنهاد دادیم که بخشی از نات کوین هایی که بدست آوردین رو به تیم برنامه نویسی Not coin اهدا کنید. این کار به رشد بیشتر نات کوین کمک میکنه،در واقع کاربران دنیای وب 3 و بلاک چین باید به این نکته توجه کنند که همه ما اعضای یک جامعه هستیم و با کمک کردن به یگدیگر سود بیشتری بدست میاریم. هر کدوم از ما مثل دونه های زنجیر هستیم که به هم متصلیم و وقتی در کنار هم هستیم زنجیر معنی پیدا میکنه. بنابراین اهدای توکن Not coin و استیک کردن هر دو به رشد Not coin کمک میکنه.

برای استیک کردن نات کوین،وارد ربات تلگرامی نات کوین بشین و طبق عکس زیر گزینه Levelup to earn more انتخاب کنید.

not coin stake

روش سوم : نگهداری

  • از فروش نات ،خودداری کنید: اولین قدم برای حفظ ارزش نات، عدم فروش ، در شرایط فعلی است.
  • نات ها رو قفل کنید: بعضی از صرافی ها امکان قفل کردن نات کوین ها برای مدت زمان مشخص رو دارن. قفل کردن نات ها، عرضه توکن ها رو کاهش می ده و به نفع ثبات قیمته.

روش چهارم : حمایت

  • از Not coin در معاملات خود استفاده کنید: به جای استفاده از سایر ارزهای دیجیتال، از نات برای پرداخت هزینه ها و انجام معاملات خود استفاده کنید. این کار تقاضا برای نات رو بیشتر میکنه و به حفظ ارزش نات کمک می کنه.
  • در مورد Not coin به دیگران اطلاع رسانی کنید: با به اشتراک گذاشتن اطلاعات و اخبار مثبت در مورد نات در شبکه های اجتماعی و انجمن های آنلاین، به جذب سرمایه گذاران جدید و افزایش تقاضا برای این توکن کمک کنید.
  • در پروژه های Not coin مشارکت کنید: با مشارکت در پروژه های توسعه نات، به پیشرفت و ارتقای این ارز دیجیتال کمک کنید. این امر اعتماد و اطمینان به نات کوین رو بیشتر میکنه و به حفظ ارزش نات در بلندمدت کمک می کنه.
  • با جامعه Not coin در ارتباط باشید: با شرکت در انجمن های آنلاین و گفتگو با سایر کاربران نات، در جریان آخرین اخبار و تحولات مربوط به این ارز دیجیتال قرار میگیرین .
  • با تیم توسعه Not coin در ارتباط باشید: نظرات و پیشنهاداتون با تیم توسعه نات کوین در میون بزارین و به بهبود این ارز دیجیتال کمک کنید.

به یاد داشته باشین که حفظ ارزش نات کوین به تلاش و همکاری همه اعضای جامعه ناتکوین، نیاز دارده. با صبر، شکیبایی و تعهد، می تونیم شاهد رشد و پیشرفت نات کوین در آینده باشیم.

این موارد رو هم در نظر داشته باشین:

  • وضعیت کلی بازار: بازار ارزهای دیجیتال به طور کلی نوسانات زیادی داره و قیمت Not coin هم از این قاعده مستثنی نیست. در زمان هایی که بازار راکده، قیمت همه ارزهای دیجیتال، از جمله Not coin، ممکنه پایین بیاد.
  • اخبار و رویدادهای مربوط به نات کوین: اخبار و رویدادهای مربوط به نات کوین می تونه تاثیر زیادی رو قیمت این ارز دیجیتال داشته باشه. اخبار مثبت می تونه تقاضا را بیشتر کنه و قیمت رو بالا ببره، در حالی که اخبار منفی می تونه تقاضا رو کمتر کنه و قیمت رو پایین بیاره.
  • فعالیت های توسعه دهندگان: فعالیت های توسعه دهندگان نات کوین می تونه نشان دهنده تعهد اونها به این پروژه باشه. انتشار آپدیت های جدید و رفع اشکالات می تونه اعتماد به نات کوین رو بیشتر کنه و به حفظ ارزش نات کمک کنه.

با در نظر گرفتن همه این عوامل، می تونید با آگاهی و سنجش اقدام به سرمایه گذاری در Not coin کنید.

برای حفظ ارزش نات کوین و رشد این توکن اگه پیشنهادی دارین ،در قسمت کامنتها وارد کنید.

سپاس از اینکه ترفندهای افزایش ارزش نات کوین Not coin رو مطالعه کردین.