اشتراك و دنبالك

  ترک بک و لینک بک برای این مقاله وجود ندارد

  11 دیدگاه

  1. سلام لطفا ادامه اموزش های مکس اسکریپت رو بزارید.ممنون
   پاسخ
   1. نویسنده
    سلام آموزش ها آماده است اما وقت نکردم آپلود کنم .. بزودی آموزش شماره سه اسکریپت نویسی در تریدی اس مکس در سایت قرار خواهد گرفت.
    پاسخ
    1. نویسنده
     آموزش شماره سه به ادامه پست اضافه شد.
     پاسخ
     1. فایل 3 مشکل داره
      پاسخ
      1. نویسنده
       لینک جدید جایگزین شد.
       پاسخ
  2. سلام ممنون بابت آموزشهایی که قرار دادید نوشتید که در زمینه هوش مصنوعی فعالیت دارید برای رسیدن به این سطح از تخصص باید چه مراحلی و چه چیزهایی رو یاد گرفت خود خوان یا از طریق دانشگاه در زمینه سه بعدی سازی به مکس تسلط دارید از چه طریق مکس اسکربپت رو یاد گرفتید بذارید یه مثال بزنم من زمانی که اولین بار کامپوتر رو روشن کردم در کلاس آموزشی رفتم و ویندوز رو یاد گرفتم و همچنین paintویندوز را که برنامه گرافیکی هست وقتی رفتم سمت فتوشاپ و فتوشاپ رو باز کردم هیچی ازش نفهمیدم بعد از چند ماه که این نرم افزار فتوشاپ رو کار کردم و مسلط شدم گفتم پیش خود م گفتم کرل رو باز کنم وقتی باز کردم خیلی راحت به مدت یک هفته تونستم مسلط بشم در کل منظورم اینه که من با یه نرم افزار مادر کار کردم که پایه همه چیز بود و تونستم با نرم افزار های گرافیکی دیگه هم کار کنم ولی اگر بر عکس عمل می کردم نمیشد یعنی سراغ نرم افزار های کوچیک میرفتم مثل پینت و امثال این نرم افزار فکر کنم مکس اسکریپت هم که من کار کنم مثل پیت میمونه برای من --- سادست ولی چون من چیزی از برنامه نویسی نمی دونم سنگینه ولی برای شما هیچه حالا اکر من بخام مادر رو در برنامه نویسی یاد بگیرم کدوو راه استاندارد رو باید برم تمثل فتوشاپ که مثال زدم
   پاسخ
   1. نویسنده
    سلام خواهش میکنم .. والا من تو دانشگاه هوش مصنوعی خوندم برای یادگیری مکس اسکریپت نیازی به یادگیری هوش نیست،اما باید با برنامه نویسی آشنا باشید. مکس اسکریپت زبان بسیار ساده ای هست،شما اگه به یکی از زبان های برنامه نویسی مسلط باشید برای یادگیری زبانهای دیگر تقریبا 21 درصد راه رو طی کردید!
    پاسخ
  3. با سلام می خواستم بدونم آیا این در خواست من با این برنامه امکان پذیره و اگر هست باید چی کار کنم می خوام که یک سری نقاط در جدول مختصات رو بهش بصورت ورودی بدم و در برنامه برام رسم کنه چه از طریق فایل متنی ( text ) به عنوان ورودی بخونه یا یه برنامه بهش بدم و در اون برنامه کد نویسی این نقاط رو وارد کنم و در برنامه ایجاد کنه اگه سریعتر به سوالم جواب بدین ممنون میشم . با تشکر
   پاسخ
   1. نویسنده
    سلام اگه درست متوجه شده باشم ،شمکا میخواهید یک سری آبجکت ،حالا نقطه یا هر چیز دیگری رو در مختصات خاصی ایجاد کنید؟ بله اینکار با مکس اسکریپت یا پایتون به راحتی امکانپذیر است.
    پاسخ
  4. سلام چرا لینک دانلود وجود نداره؟
   پاسخ
   1. نویسنده
    سلام، لینک ها رو حذف کردیم قراره در آینده آموزش جامع تری منتشر بشه
    پاسخ

  ارسال یک نظر