سلام دوستان

 بالاخره تونستیم نسخه نهایی ابزار یو وی دهی خودکار و سریع JetUVW رو منتشر کنیم ، هدف از ساخت این اسکریپت ساده تر کردن و سرعت بخشیدن به فرآیند یو وی مدل های سه بعدی در نرم افزار 3Ds Max تریدی استودیو مکسه.برای آشنایی با JetUVW با ادامه این نوشتار همراه ما باشید…

محیط نصب JetUVW
محیط نصب JetUVW

JetUVW هر مدلی رو به سادگی Unwarp میکنه ، با استفاده از این افزونه تمامی امکاناتِ  اصلاحگر Unwarp به همراه ابزارهای پلاگین JetUVW  در اختیار شما قرار میگیره.این کار باعث میشه اگه مدل سه بعدی رو به سیستم دیگری انتقال بدین که  JetUVW روش نصب نشده باشه باز هم یو وی مدل تغییری نمیکنه ،برخلاف نمونه های خارجی که برای استفاده از یو وی نیاز به نصب پلاگین داره.

 شما در هر نسخه از تریدی استدیو مکس میتونین از این پلاگین استفاده کنید و یو وی ساخته شده هم در همه نسخه ها قابل استفاده است.

البته لازم به ذکره که از نسخه اول این افزونه نباید انتظار زیادی داشته باشد ، به هر حال تمام تلاشم رو میکنم تا این ابزار رو بهینه تر کنم و ویژگی های کاربردی تری به اون اضافه کنم.

در بخش Help نرم افزار یک فایل ویدئویی قرار داره که نصب و پیکربندی و کار با پلاگین JetUVW آموزش داده شده ، این فایل ویدئویی رو از اینجا هم میتونین دانلود کنید.

ممنون میشم اگه دیدگاه ،انتقاد و پیشنهادی دارید برای بهتر شدن این پلاگین مطرح کنید.

تشکرمی کنم از  محمد ذاکری ، حمید رضا آقاجانی ، احسان خدایی ،سعید ابراهیمی بخاطر همکاری و تست اسکریپت JetUVW و پیشاپیش از تمام کاربرانی که از این پلاگین استفاده می کنند سپاسگزارم.