آموزش نورپردازی استودیویی در سینما فوردی Cinema 4D – نورها در سینما فوری چگونه عمل می کنند؟ نور مجازی در سینما فوردی با نور واقعی چه تفاوتی دارد؟بهترین تکنیک نورپردازی در سینما فوردی چیست؟چطور میتونیم یک استودیوی نورپردازی حرفه ای در سینما فوردی بسازیم ؟ بهترین تکنیک برای نمایش هر چه بهتر متریال ها چیست؟ پاسخ همه این پرسشها و ترفندهای کمیاب سینما فوردی ، در ادامه این مطلب توسط داناون کیت Donovan Keith متخصص انیمیشن پزشکی داده میشه .

آشنایی با مدرس این دوره از آموزشهای نورپردازی استودیویی در سینما فوردی :

 DonovanKeith  داناون کیت Donovan Keith انیماتور، مدرس ، و مدیر فنی مستقل در لس آنجلس است. علاقه شدید به آموزش و پژوهش در زمینه پزشکی، باعث شده انیمیشن پزشکی را بصورت تخصصی دنبال کند. کیت موفق به انتشار دو کتاب در مورد سینما فوردی Cinema 4D وهمچنین مقاله های مختلفی در مجله های های معروف گرافیک رایانه ای بوده است. کیت در سن 15 سالگی برای آموزش انیمیشن به یک برنامه تلوزیونی به نام “The Screensavers”دعوت شده است.در این برنامه او اصول اساسی در انیمیشن را آموزش می دهد. همچنین ابزارها و پلاگین هایی برای کمک به بهره وری در انیمیشن شخصیت در سینما فوردی Cinema 4D ساخته است. او در چندین نمایشگاه گرافیک کامپیوتری حضور مفیدی برای علاقه مندان انیمیشن ، موشن گرافیک و سینما فوردی داشته است و به عنوان مدرس دروب سایت ها و شبکه های تلوزیونی مختلف فعالیت کرده است و همچنان در حال یادگیری و آموزش است. کیت در اوقات فراغت خود به کار بر روی پروژه های سریالی در زمینه های فیلم، برنامه نویسی، آموزش، نویسندگی، آشپزی، صنایع دستی، جامعه سازی و پزشکی می پردازد.

آموزش نورپردازی استودیویی در سینما فوردی :

در این دوره آموزشی کوتاه Donovan Keith برخی از مفاهیم نورپردازی درعکاسی ، نورپردازی در سینما فوردی ، متریال ها در سینما فوردی ، نمایش هر چه بهتر شیشه ها ، رندریگ در سینما فوردی ، درک نور واقعی و تفاوت آن با نورپردازی مجازی در سینما فوردی  ، تنظیمات نورها ،جداسازی اشیاء از پس زمینه در سینما فوردی ، تکنیک های ویژه برای روشنایی سطوح بازتابنده و شفاف ،افزایش کیفیت سایه ها و ترفندهای تبدیل سینما فوردی به یک استودیوی مجازی قدرتمند پوشش داده میشه.