سی جی آریا با بیش از 12 سال سابقه طراحی انواع وب سایت شخصی،تجاری و چندزبانه با شرایط بسیار ویژه ای در خدمت شماست.

در این پست بصورت گام به گام با مراحل طراحی یک وب سایت خوب آشنا خواهید شد.

قبل از هر چیز باید بدانید که هدف شما از طراحی وب سایت چیست؟

پس از آنکه به هدف و برنامه مشخصی رسیدید باید یک نام خوب برای دامنه وب سایت(آدرس وب سایت) انتخاب کنید. این نام تا جای ممکن باید کوتاه و معنادار باشد و به راحتی نوشته شود.

هزینه های طراحی یک وب سایت خوب 

معمولا هزینه طراحی سایت شامل موارد زیر می باشد :

  1. دامنه (مثال : www.cgaria.com)
  2. هاست یا سرور (سرور یک سخت افزار است که برای ذخیره و پردازش اطلاعات سایت از آن استفاده می شود.فضای سرور را می توان به چند قسمت تقسیم کرد که به هر کدام از آن ها یک هاست می گویند،بنابراین اگر شما به جای سرور، هاست خریداری کنید،می توانید در هزینه طراحی وب سایت خود صرفه جویی کنید.)
  3. هزینه طراحی و پشتیبانی (هزینه طراحی یک بار پرداخت می شود اما هزینه پشتیبانی بصورت ماهانه یا سالانه پرداخت می شود)

همانطور که می دانید هزینه طراحی یک وب سایت در ابتدا شامل هزینه دامنه و هاست می باشد. این هزینه به شرکتهای ارائه دهنده هاست و سرور پرداخت می شود و معمولا به صورت یکساله است.

 

برای خرید هاست وارد این سایت شوید ،این وب سایت انواع و اقسام سرورهای ایران و آلمان را با قیمت بسیار مناسبی ارائه می دهد. شما با کد mwh-d1670 در هنگام ثبت نام می توانید تخفیف دریافت کنید.

معمولا هاست لینوکس ایران یا آلمان برای انواع وب سایت شخص و تجاری مناسب است. در صورت تمایل می توانید هاست پربازدید را نیز انتخاب نمایید.

در مرحله بعد باید سایت شما از لحاظ کد نویسی طراحی شود که  با توجه به نوع وب سایت (شخصی،تجاری،چندزبانه و …) هزینه طراحی متفاوتی خواهد داشت. این هزینه فقط یک بار پرداخت می شود.هزینه طراحی سایت را از این صفحه مشاهده نمایید.