طراحی خودرو سایبرتراک تسلا با بلندر در یک دقیقه!

به تازگی تسلا از خودرو جدیدی به نام سایبر تراک Tesla Cybertruck رونمایی کرد که منتقدان و طرفداران زیادی در دنیا پیدا کرد.طراحی این خودرو یک ساختارشکنی بزرگ در طراحی خودرو محسوب می شود.
تسلا سایبرتراک یک خودروی تمام الکتریکی در سبک وانت است که توسط Tesla طراحی و ساخته می‌شود. سایبرتراک در سه مدل با رنج‌ها و شتاب‌های مختلف عرضه می‌شود. گران‌ترین نسخه این خودرو دارای سه موتور است و با هربار شارژ ۸۰۰ کیلومتر دوام می‌آورد. این نسخه همچنین دارای شتاب صفر تا صد کیلومتر بر ساعت برابر با ۲٫۹ ثانیه است. این خودرو همچنین در دو حالت چهارچرخ متحرک و محور عقب عرضه می‌شود. ایلان ماسک اعلام‌کرده این خودرو قصد رقابت مستقیم با فورد سری-اف را دارد. سری اف پرفروش‌ترین وانت پیکاپ در آمریکا است.

آموزش طراحی خودرو سایبرتراک تسلا با بلندر Blender در یک دقیقه! :

خودرو برقی سایبرتراک شبیه یک خودروی تخیلی است که لبه های تیز دارد. هرچند طراحی این خودرو بسیار جالب بود، اما یک گاف عجیب باعث شرمندگی ایلان ریو ماسک و فرانز فون هولشائوسن شد. در هنگام تست شیشه های سایبر تراک آن‌ها سعی داشتند با پرتاب گلوله‌های فلزی از فاصله نزدیک نشان دهند شیشه‌های این خودرو خرد نمی‌شوند. اما پس از پرتاب گلوله شیشه‌های خودرو شکست که ایلان ماسک اعلام کرد در محصول اصلی این مشکل برطرف خواهد شد.

سایبرتراک تسلا