دانلود پلاگین المنت تریدی – احتمالا همه شما با شرکت ویدئو کوپایلت آشنا هستید . گروه ویدئو کوپایلت از سال ۲۰۰۵ کار خودش رو در زمینه ساخت آموزشهای افتر افکت و VFX آغاز کرد و طی این چند سال کار این گروه فقط محدود به ساخت آموزش نبود و پلاگین های خوبی هم برای افتر افکت ساختند و روانه بازار کردند که محبوب ترین اونها Optical Flares نام داشت .دانلود آخرین ورژن المنت تریدی+ پک های المنت تریدی درادامه مطلب …
این شرکت برای اولین بار تحولی عظیم در زمینه VFX ایجاد کرد . رندر آبجکت های ۳D در افتر افکت ، تاکنون هیچ پلاگینی برای یه چنین کاری در بازار عرضه نشده بود که شما بتونید آبجکتهای سه بعدی تونو وارد افتر افکت کنید و از اون رندر بگیرید . واقعا این کار بزرگ تحولی عظیم رو برای شرکت Adobe و After Effects به همراه خواهد داشت .
به کمک این پلاگین شما قاد خواهید بود تا آبجکتهای سه بعدی با پسوند های ۳ds و یا c4d رو بدون محدودیت در تعداد سگمنت ها به همراه تکسچر وارد افتر افکت کنید و با ساخت یک شیدر عالی با سرعت فراوان از اون رندر بگیرید . بیس و پایه این پلاگین بر اساس پارتیکل سیستم ها کار میکنه و رندرینگ اون هم با OpenGL انجام میشه .
یکی از نکاتی که توی این پلاگین خیلی به چشم میاد سرعت اون توی رندر و خروجی نهایی شماست . یعنی وقتی که آبجت سه بعدی تون رو بدون هیچ محدودیتی از بابت تعداد سگمنت ها وارد افتر افکت میکنید ، میتونید رندر کارتون رو به سرعت RealTime داشته باشید و با همون سرعت از کارتون خروجی بگیرید که این واقعا حیرت انگیزه !
از دیگر قابلیت های اون ساخت شیدر یا همون متریال در داخل خود برنامه هستش . تمامی قسمت های مختلف مثل دفیوز ، رفلکت ، رفرکت ، اسپک و … به راحتی هرچه تمام تر در اختیارتونه و شما با چند کلیک ساده میتونید طبیعی و عالی ترین شیدر ها رو بسازید بدون نیاز حتی به یک خط کد نویسی .
یکی دیگه از ویژگی های این پلاگین قدرتمند پشتیبانی کامل از Motion Blur افتر افکت و ایجاد افکتهای FOG و Depth Of Field هستش . این ویژگی ها کمک بسزایی به زیبایی کار نهایی شما میکنه

دانلود پلاگین المنت تریدی
دانلود پلاگین المنت تریدی

در حال حاظر این پلاگین با چند پکیج منتشر شده که ویدئو کوپایلت اسمشو خانواده Element3D گذاشته . این خانواده عبارتند از :

Pro Shaders              ( مجموعه ای از ۲۰۰ شیدر آماده )
Motion Design Pack    ( مجموعه ای از ۲۰۰ مدل آماده در زمینه موشن گرافیک )
Projectile Weapons    ( مجموعه ای از ۳۵ مدل در زمینه اسلحه و مهمات )
Sound & Music Pack   ( مجموعه ای از ۳۵ مدل در زمینه صدا و موسیقی )
Sports Pack              ( مجموعه ای از ۳۵ مدل در زمینه ورزش )
Money & Casino Pack ( مجموعه ای از ۳۵ مدل در زمینه پول و وسائل بازی )
Fresh Food Pack       ( مجموعه ای از ۳۵ مدل در زمینه میوه جات و غذاها )
قابلیت ها و ویژگی های این پلاگین به اینجا ختم نمیشه و در آینده باز هم راجع به این ابزار جدید و قدرتمند افتر افکت بیشتر صحبت خواهیم کرد .

دانلود پلاگین المنت تریدی VideoCopilot Element 3D برای ویندوز و مک -لینک تورنت :