نرم افزار سیتی انجین CityEngine بدون شک یکی از بهترین نرم افزارها در زمینه شهر سازی است ، با استفاده از سیتی انجین می توانید برای پروژه های انیمیشن ،بازی،عمران، معماری و … شهرهای با جزییات دقیق و کیفیت بسیار بالا بسازید. لینک دانلود نرم افزار CityEngine ورژن جدید به همراه لینک ویژگی های جدید و آموزشهای اختصاصی سیتی انجین در ادامه مطلب …

دانلود نرم افزار ESRI CityEngine
نرم افزار ESRI CityEngine

دانلود آخرین ورژن نرم افزار ESRI CityEngine 

کمپانی Esri  در سال 1969 تاسیس شد. این شرکت کمک های شایانی به سیستم جی آی اس GIS یا همان Geographic Information System کرده است. سیستم اطلاعات جغرافیایی (سامانهٔ اطلاعات مکانی)، یا جی‌ آی‌ اس GIS سیستم اطلاعاتی است که به تولید، پردازش، تحلیل و مدیریت اطلاعات جغرافیایی (اطلاعات مکانی) می پردازد. به عبارت دیگر GIS یک سیستم کامپیوتری برای مدیریت و تجزیه و تحلیل اطلاعات مکانی بوده که قابلیت جمع‌آوری، ذخیره، تجزیه و تحلیل و نمایش اطلاعات جغرافیایی (مکانی) را دارد. هدف نهایی یک سیستم اطلاعات جغرافیایی، پشتیبانی جهت تصمیم‌ گیریهای پایه‌ گذاری‌ شده بر اساس داده‌ های مکانی میباشد و عملکرد اساسی آن بدست آوردن اطلاعاتی است که از ترکیب لایه‌ های متفاوت داده‌ ها با روشهای مختلف و با دیدگاه‌های گوناگون بدست می‌ آیند. کاربرد این نرم افزار، تبدیل این داده ها به مدل سه بعدی است.

 نرم افزار ESRI CityEngine
دانلود نرم افزار ESRI CityEngine

از مدلهای سه بعدی(+ تکسچرها و جزییات کامل مدل های سه بعدی) می توانید در نرم افزارهای انیمیشن سازی و بازی سازی مانند تریدی اس مکس ،مایا، سینما فوردی ،هودینی ،یونیتی ،آنریئل انجین و .. بهره ببرید و شهرهایی با جزییات بسیار بالا بسازید. سیتی انجین از زبان اسکریپت نویسی پایتون نیز پشتیبانی می کند که این قابلیت برای علاقه مندان بازی سازی و جلوه های ویژه می تواند بسیار کاربرد داشته باشد.

در سال 2017 پس از اینکه شرکت ازری سویس یکی از آثار محسن امیدوار،بنیانگذار سی جی آریا را به عنوان طرح برتر انتخاب کرد،بحث و گفتگویی در مورد نحوه ساخت پروژه های انیمیشن معماری و شهرسازی شکل گرفت. پس از آن ایجاد ابزارهایی بین توینموشن و آنریل انجین پیشنهاد شد. که در ورژن 2022.1 این ارتباط به اوج خود رسید و ابزارهای قابل توجهی افزوده شد و سیتی انجین از یک نرم افزار شهرسازی به یک نرم افزار قدرتمند در حوزه های انیمیشن،بازی سازی و جلوه های ویژه تبدیل شد.

Unlock_CGAriaدانلود نرم افزار CityEngine :

 

instagram سی جی آریا در اینستاگرام (گالری آثار کاربران)

CityEngine,دانلود, نرم افزار, سیتی انجین,انیمیشن,بازی,معماری,شهر,شهرسازیCityEngine 2016،2017 CityEngine 2015 ،CityEngineCityEngine,دانلود, دانلود نرم افزار CityEngine نرم افزار سیتی انجین,انیمیشندانلود نرم افزار CityEngine 2022,بازی,معماری,دانلود نرم افزار CityEngine 2023شهر,شهرسازی