دانلود مدلهای سه بعدی EVERMOTION ARCHMODELS

کمپانی Evermotion اولین کمپانی است که در سطح دنیا اقدام به مدلسازی آبجکتهای سه بعدی با کیفیت بسیار بالا نموده است . این کمپانی محصولات خود را با قیمت بسیار گران در اختیار مشتریان خود قرار می دهد علت این امر استفاده شرکت های معتبر فیلم سازی وارنر و یا دریمورکس است . تقریبا همه شما فیلم هایی همچون جاذبه ( Gravity ) و یا مرد عنکبوتی ( Spider Man ) رو دیدید. مدل های شرکت اورموشن EverMotion به قدری حرفه ای هستند که در این فیلم ها از اون ها استفاده شده . شما می توانید این مجموعه عظیم را در اختیار داشته باشید و با کمک این مدل های متنوع آنها را در پروژه خود استفاده نمایید و در زمان خود برای طراحی این نوع مدل ها صرفه جوئی قابل توجهی داشته باشید . تقریبا تمامی موضوعات در این مجموعه گنجانده شده است . مجموعه Archmodels مدل های آماده سه بعدی برای استفاده در 3D Studio Max ، Maya ، Unity3D ، ZBrush ، Cinema 4D و … می باشد که مناسب برای ساخت فیلم ،انیمیشن ، بازی ، و صحنه های های معماری می باشد . فرمت این مدل ها fbx. max. و obj. است .مدلها دارای متریال و تکسچر مکس و وی ری می باشند.

آیا می دانید با عضویت ویژه می توانید به بیش از یک میلیون گیگ محتوای آموزشی، مدل سه بعدی، تکسچر و ملزومات سی جی دست یابید ؟

 

Evermotion-3D-People-V.1
Evermotion-3D-People-V.1

 

بعد از دانلود فایل 3D people vol. 1-Textures و 3D people vol. 1-M را به فولدر3D people vol. 1 انتقال دهید.

دانلود مدلهای سه بعدی EVERMOTION ARCHMODELS 101
دانلود مدلهای سه بعدی EVERMOTION ARCHMODELS 101

EVERMOTION ARCHMODELS VOL 101 – مدل سه بعدی عطر و ادکلن و وسایل آرایشی + شیدر و متریال با کیفیت بسیار بالا

دانلود مدلهای سه بعدی EVERMOTION ARCHMODELS 102
دانلود مدلهای سه بعدی EVERMOTION ARCHMODELS 102

 EVERMOTION ARCHMODELS VOL 102 – مدل سه بعدی لباس مردانه وزنانه،کلاه ،کفش و …  + شیدر و متریال با کیفیت بسیار بالا

دانلود مدلهای سه بعدی EVERMOTION ARCHMODELS – دانلود رایگان پک کامل EVERMOTION ARCHMODELS + شیدر ،تکسچر و متریال + فرمت مکس،سینما فوردی ,obj و FBX