آموزش واقعیت مجازی در نرم افزار یونیتی

واقعیت مجازی در نرم افزار یونیتی و آموزش ساخت بازی سه بعدی سازگار با واقعیت مجازی – واقعیت مجازی یا Virtual Reality که به اختصار با حروف VR نمایش داده می‌شوند عبارتند از تلاش بشر برای برداشتن مرزهای بین فضای واقعی و فضای مجازی. سال هاست که محققین به دنبال راهی برای ادغام کردن فضای مجازی و فضای واقعی هستند و این همه تحقیق برای آسان کردن زندگی انسان‌ها و ایجاد جذابیت در میان مشغله‌های فراوان کاری در اجتماع‌های امروزی که همه درگیر زندگی روز مره هستند ایجاد چنین فضا یی که انسان‌ها را گاهی از خستگی‌ها و مشغله‌های فکری دور می‌کند به شدت احساس می‌شود.

آموزش واقعیت مجازی در نرم افزار یونیتی

آنچه در این کورس آموزشی خواهید آموخت :

Unlock_CGAriaدانلود رایگان آموزش واقعیت مجازی در نرم افزار یونیتی  – دانلود با سرعت کم :

حجم : 435 مگابایت – این لینک 90 روز پس از آخرین دانلود حذف خواهد شد

Lock_CGAria آموزش واقعیت مجازی در نرم افزار یونیتی – دانلود با سرعت بالا و قابلیت ادامه دانلود :

حجم : 435 مگابایت – قیمت: 2400 تومان – زبان : انگلیسی – کیفیت : HD

ابرجسب ها :
طراحی محیط واقعیت مجازی- طراحی سه بعدی بازی در یونیتی –  انیمیشن در واقعیت افزوده  -آموزش واقعیت افزوده . چطور میتونم برای بازی واقعیت مجازی بسازم چطور میتونم در نرم افزار یونیتی برای هدست های واقعیت مجازی بازی بسازم؟ چطور میتونم منو ها را در واقعیت مجازی طراحی کنم؟ ساخت مناظر طبیعی برای واقعیت افزوده O’Reilly – Creating 3D VR Games with Unity بازی سه بعدی آموزش نرم افزاریونیتی

محسن امیدوار

درود عزیزان محسن امیدوار هستم، در زمینه نرم افزارهای گرافیک سه بعدی ،انیمیشن،پرینت سه بعدی و مباحث مرتبط به آی تی فعالیت می کنم،این وب سایت رو راه اندازی کردم تا مرجع کاملی برای یادگیری علوم تخصصی و فنی مهندسی باشه. امیدوارم از مطالب سایت لذت ببرید.

دیدگاه ها :

خورشید باش که اگر خواستی بر کسی نتابی نتوانی.

avatar
  Subscribe  
به من اطلاع بده اگه