نرم افزار Autodesk ReMake یکی از محصولات جدید اتودسک است که در دیجیتالیزه کردن و بازسازی دنیای فیزیکی به مدل های سه بعدی با کیفیت بالا، یک گام پیشروی کرده است. پس از یک دوره آزمایش موفقیت آمیز Autodesk ReMake که قبلا با نام Autodesk Memento مشهور شده بود، حالا این محصول تجاری شده و برای تهیه کردن توسط مشتریان در دسترس قرار گرفته است.

معرفی و دانلود نرم افزار Autodesk ReMake

اتودسک ریمیک Autodesk ReMake گروهی از عکس ها یا داده های اسکن شده را به مدلهای ۳D با کیفیت بالا تبدیل می کند و جعبه ابزاری برای تمیز کردن، بازسازی و بهینه ی توپولوژی مدلها برای طراحی و جریانکارهای مهندسی، آرشیو سازی دیجیتال، پرینت سه بعدی ،تجربه ی پویای واقعیت مجازی و ساخت مدل سه بعدی بر اساس داده های واقعی را در یک پیکیج ارئه می دهد.

Tatjana Dzambazova، مدیر ارشد محصولات در Autodesk اظهار داشت:

ما از خلاقیت جامعه ی آزمایشی و تنوع صنایع بهره مند از نرم افزار اتودسک ریمیک شگفت زده هستیم. بازخورد مثبتی که بنا به آن استفاده از زیمیک آسان است، بسیار برای ما تشویق کننده است، چرا که ساخت فناوری پیشرفته اما آسان برای استفاده هدف نهایی ما بوده است.

در حالی که تا کنون رسم بر این بوده که عکس برای تبدیل به محاسبات سه بعدی بصورت محلی انجام شود، ReMake یکتا بودن خود را بخاطر در اختیار گذاشتن محاسبات ابری اثبات می کند. با این ساز و کار دیگر نیاز به سیستم های رومیزی قدرتمند برچیده شده و فرآیند ساخت مدل سه بعدی در کمترین زمان ممکن برای تعداد کثیری از کاربران محیا شده است. ReMake نیاز به هیچ تجربه ای در زمینه ی CAD یا مدل سازی سه بعدی و فرایند های پیچیده مدلسازی سه بعدی ندارد، که با این وجود، درها را به سوی فرصت ها صنایع مختلف و سطوح متفاوت تجربه ی طراحی می گشاید.

فعالیتهای جالب اتودسک ریمیک :

Hardshell Labs برای نجات لاک پشت های در خطر از امکانات اتودسک ریمیک استفاده می کند.

Smithsonian با اتودسک جهت ساخت مدل آپولو ۱۱ وارد همکاری شده است،که از ریمیک استفاده فراوانی خواهد شد.

The Hydrous که جامعه ی علمی غیر انتفاعی ست برای ساخت مدل های سه بعدی دقیق می باشد از ریمیک استفاده می کند.

Made in Space یک سیستم اسکن سه بعدی یکپارچه در پرینتر سه بعدی خود در ایستگاه فضایی بین المللی جای داده است.

Unlock_CGAriaدانلود نرم افزار اتودسک ریمیک Autodesk ReMake Pro 2017 با لینک مستقیم :

ورژن جدید این نرم افزار با نام  Recap منتشر می شود.

Unlock_CGAriaدانلود ویدئوی معرفی اتودسک ریمیک از کانال تلگرامی سی جی آریا :

آموزش Autodesk ReMake – معرفی اتودسک ریمیک

instagram پیج ما در اینستاگرام (گالری آثار کاربران)