به تازگی بروزرسانی جدیدی برای نرم افزار تریدی استودیو مکس  منتشر شده است ،در ادامه می توانید با ویژگی های Extension 2 نرم افزار تری دی اس مکس آشنا شوید و این بسته بروزرسانی را برای نرم افزار 3ds Max 2015 و نرم افزار 3Dsmax Design 2015 دانلود نمایید.

برخی از ویژگی های Extension 2 نرم افزار  3ds Max 2015 :

Dual Quaternion Skinning : 

این ویژگی برای انیماتور ها مفیده و در انیمیشن بسیار کاربرد داره و باعث میشه اسکین یا پوست دهی کاراکتر نتیجه بهتری بده و کاراکتر حرکت نرم تر و روان تری داشته باشه.

Easier Revit and SketchUp Imports :

این ویژگی جدید در نرم افزار تری دی اس مکس معمولا برای معمارها کاربرد داره و با استفاده از اون فایلهای نرم افزار Revit و SketchUp رو میشه با سرعت و کیفیت بسیار خوبی در نرم افزار تری دی اس مکس ایمپورت کرد.

Camera Sequencer :

این ویژگی هم بسیار جالبه و بیشتر برای انیماتور ها کاربرد داره ، با امکاناتی که ابزار جدید Camera Sequencer در اختیارتون قرار میده شما میتونید از نماهای مختلف دوربین، کات زدن بین اونها، چیدن و … یک کلیپ کامل داشته باشین و در نهایت از انیمیشن ساخته شده خروجی بگیرین.

Design Workspace :

Design Workspace یک workflow شبیه به نرم افزار Revit و Inventor برای شما ایجاد میکنه و بیشتر در زمینه معماری کاربرد داره ،این ویژگی امکاناتی رو برای دسترسی آسان و سریع به ابزارهای مختلف تری دی استودیو مکس در اختیار شما قرار میده

New Template System :

با استفاده از این ویژگی جدید شما میتونید به سادگی تمپلت ها یا قالب های مورد نظر خودتون رو ایجاد کنید و تنظیمات مختلفی رو در اون قالب ذخیره کنید و قالب های مختلف رو شخصی سازی کنید که در جهت بالابردن سرعت کار با نرم افزار مکس کمک شایانی به شما میکنه.