معرفی و دانلود جدیدترین ورژن نرم افزار Twinmotion

نرم افزار Twinmotion ساده ترین، سریع ترین و نوآورانه ترین مجازی ساز کراس پلت فرم است که ورژن جدید این نرم افزار ویژگی های فوقالعاده جذاب و کاربردی در اختیار هنرمندان قرار می دهد.

Twinmotion 2018 برای شبیه سازی معماری، ساخت و ساز، برنامه ریزی شهری و … صرف نظر از بزرگی و پیچیدگی پروژه و تجهیزات  طراحی شده است.

Twinmotion 2018 از موتور بازی سازی Unreal Engine برای شبیه سازی محیط های معماری بهره می برد، این نرم افزار در عین سادگی کارایی بسیار بالای برای پروژه های شهرسازی، معماری و انیمیشن دارد. مدلهای ساخته شده در نرم افزارآرشیکد ، تریدی اس مکس،مایا،سیتی انجین،سینما فوردی،هودینی و … را می توانید وارد نرم افزار Twinmotion  کنید و بصورت بی درنگ رندرکنید و با فرمت انیمیشن یا واقعیت مجازی خروجی بگیرید.

معرفی و دانلود جدیدترین ورژن نرم افزار Twinmotion

برای آشنایی بیشتر با نرم افزار Twinmotion  و ویژگی های جدید Twinmotion 2018 تریلر معرفی ویژگی های جدید را دانلود نمایید:

دانلود Twinmotion 2018 :

محسن امیدوار

درود عزیزان محسن امیدوار هستم، در زمینه نرم افزارهای گرافیک سه بعدی ،انیمیشن،پرینت سه بعدی و مباحث مرتبط به آی تی فعالیت می کنم،این وب سایت رو راه اندازی کردم تا مرجع کاملی برای یادگیری علوم تخصصی و فنی مهندسی باشه. امیدوارم از مطالب سایت لذت ببرید.

دیدگاه ها :

خورشید باش که اگر خواستی بر کسی نتابی نتوانی.

avatar
  Subscribe  
به من اطلاع بده اگه