انتقال فایل بین نرم افزارهای سه بعدی با OD COPYPaste

انتقال فایل بین نرم افزارهای سه بعدی با ابزار کپی پیست!

به تازگی ابزار جدیدی به نام OD COPYPaste توسط Oliver Hotz برای انتقال فایل بین نرم افزارهای سه بعدی انتشار یافته است ، با استفاده از این ابزار تنها کافی است در یک نرم افزار مدل های سه بعدی را کپی کنید و در نرم افزار دیگر پیست نمایید!

این ابزار در حال حاضر با نرم افزارهای Maya, Houdini, Modo, Lightwave,  Blender سازگار است و برای نرم افزار های 3DS Max, Cinema4D, XSI,  Sketchup در حال توسعه می باشد.

OD_CopyPasteExternal-master

آخرین ورژن OD COPYPaste را از لینک زیر دریافت نمایید :

آموزش کار با این ابزار را از کانال تلگرامی سی جی آریا دانلود نمایید :

ابرچسب ها
انتقال فایل بین مکس و مایا انتقال فایل بین مایا و هودینی انتقال فایل بین هودینی و سینما فوردی هودینی به مایا مکس به هودینی هودینی به مکس مکس به اسکچاپ اسکچاپ به مایا سینما فوردی به مکس هودینی به سینما فوردی سینما فوردی به سینما فایودی هودینی انجین مکس تو هودینی سینما فوردی تو مکس میایا تو اسکچاپ اسکچاپ تو اتوکد اتوکد به تردی اس مکس اتوکد به مایا Houdini maya 3ds max c4d c5d c6d c7d c8d c22d cinema4d autocad zbrush mudbox

 

 

 

محسن امیدوار

درود عزیزان محسن امیدوار هستم، در زمینه نرم افزارهای گرافیک سه بعدی ،انیمیشن،پرینت سه بعدی و مباحث مرتبط به آی تی فعالیت می کنم،این وب سایت رو راه اندازی کردم تا مرجع کاملی برای یادگیری علوم تخصصی و فنی مهندسی باشه. امیدوارم از مطالب سایت لذت ببرید.

دیدگاه ها :

خورشید باش که اگر خواستی بر کسی نتابی نتوانی.

avatar
  Subscribe  
به من اطلاع بده اگه