آموزش شروع کار با هیروپلیر hiero player

آموزش شروع کار با هیرو و هیروپلیر hiero player

هیرو پلیر در کنار نرم افزار هیرو (نرم افزار مدیریت و هماهنگ سازی شات ها) ،به کاربران نیوک (Nuke) امکان پخش هر شات تایم لاین کارشان را در ایستگاه کاریشان میدهد.یک کاربر نیوک با استفاده از هیروپلیر میتواند شات یا سکانس را که مشغول کار روی آن است به برنامه ی hiero player ارسال کرده و به مرور و نمایش آن همراه با صدا گذاری کامل در تایم لاین مورد نظر بپردازد. همچنین امکان دسترسی آسان به ورژن های مختلف شاتها هم وجود دارد.
hiero player مکمل hiero که برنامه ی مدیریت شات فاندری است می باشد و امکانات مرور شات و هماهنگ کردن شاتها را به آن می افزاید. با استفاده از hiero player کاربران Nuke میتوانند دسترسی به یک پروژه ی کامل هیرو در ایستگاه کاری جلوه های ویژه شان داشته باشند و در تایم لاین خاص hiero به مشاهده و کار بر روی شاتها در متن پروژه بپردازند. با استفاده از هیرو پلیر کاربران این امکان را خواهند داشت که به محض رندر شدن کار ، ورژنهای مختلف شات ها را مرور و بازبینی کنند.

heiroplayer

Unlock_CGAriaدانلود رایگان آموزش شروع کار با هیروپلیر hiero player – دانلود با سرعت کم :

حجم : 30 مگابایت – این لینک 90 روز پس از آخرین دانلود حذف خواهد شد

Lock_CGAria آموزش شروع کار با هیروپلیر hiero player – دانلود با سرعت بالا و قابلیت ادامه دانلود:

حجم : 30 مگابایت – قیمت: 1200 تومان – زبان: انگلیسی – فرمت : Mp4- کیفیت : HD

آموزش هیرو در نرم افزار نیوک  آموزش هیرو پلیر در نیوک – هماهنگ سازی شات ها در نرم افزار نیوک – نیوک استودیو

instagram پیج ما در اینستاگرام (گالری آثار کاربران)

محسن امیدوار

درود عزیزان محسن امیدوار هستم، در زمینه نرم افزارهای گرافیک سه بعدی ،انیمیشن،پرینت سه بعدی و مباحث مرتبط به آی تی فعالیت می کنم،این وب سایت رو راه اندازی کردم تا مرجع کاملی برای یادگیری علوم تخصصی و فنی مهندسی باشه. امیدوارم از مطالب سایت لذت ببرید.

دیدگاه ها :

خورشید باش که اگر خواستی بر کسی نتابی نتوانی.

avatar
  Subscribe  
به من اطلاع بده اگه