تصاویر دیدنی از نمایشگاه پرینترهای سه بعدی

نمایشگاه پرینترهای سه بعدی – با توجه به پیشرفت بسیار سریع و باورنکردنی فناوری پرینت سه بعدی و در راستای هم فکری و نمایش محصولات خلاقانه ، نمایشگاهی از محصولات پرینت شده با  پرینترهای سه بعدی هر سال در شهر نیویورک برگزار می شود . امسال چهارمین سالی بود که این نمایشگاه برگزار شد.
در ادامه می توانید برخی از محصولات دیدنی  به نمایش در آمده در این نمایشگاه را مشاهده کنید.

به نظر می رسه در آینده نه چندان دور این فناوری  وارد خانه های ما خواهد شد و کاربران به راحتی می تونن تنها با چند کلیک ساده تخیلات خودشون رو به واقعیت تبدیل کنند و این موضوع می تونه زمینه ساز طراحی و پیاده سازی محصولات خلاقانه بسیاری باشه.
این پرینتر ها می تونن هر چیزی که فکر می کنید را به دنیای واقعی ما بیاورند ، خروجی کار این پرینتر ها متفاوته و بسته به نوع پرینتر و مواد اولیه اون میتونه محصولاتی پلاستیکی ، فلزی ، پارچه ای وحتی پرینتر هایی وجود دارند که می توانند محصولات خوراکی پرینت کنند و برخی هم می توانند جواهر آلات زینتی پرینت کنند .

شاید باورش سخت باشه اما پرینتر های غول پیکری هم وجود دارند که می توانند خانه یا آپارتمان پرینت کنند. پرینتر های سه بعدی درآینده علم پزشکی رو به کلی دگرگون خواهند کرد.

تصاویر دیدنی از نمایشگاه پرینترهای سه بعدی

 اوج خلاقیت در سه بعدی سازی – برای نمایش تصاویر در سایز بزرگتر بر روی تصاویر کلیک کنید.

محسن امیدوار

درود عزیزان محسن امیدوار هستم، در زمینه نرم افزارهای گرافیک سه بعدی ،انیمیشن،پرینت سه بعدی و مباحث مرتبط به آی تی فعالیت می کنم،این وب سایت رو راه اندازی کردم تا مرجع کاملی برای یادگیری علوم تخصصی و فنی مهندسی باشه. امیدوارم از مطالب سایت لذت ببرید.

دیدگاه ها :

2 دیدگاه ها در "تصاویر دیدنی از نمایشگاه پرینترهای سه بعدی"

avatar
  Subscribe  
newest oldest most voted
به من اطلاع بده اگه
مهدی
میهمان

یه شرکت هست که در زمینه فروش و خدمات پرینترهای سه بعدی فعالیت زیادی داره
http://www.3dparsian.ir
http://www.3dgeppetto.com