دانلود نرم افزار ESRI CityEngine

نرم افزار سیتی انجین CityEngine بدون شک یکی از بهترین نرم افزارها در زمینه شهر سازی است ، با استفاده از سیتی انجین می توانید برای پروژه های انیمیشن ،بازی،عمران، معماری و … شهرهای با جزییات دقیق و کیفیت بسیار بالا بسازید.

دانلود نرم افزار ESRI CityEngine

نرم افزار ESRI CityEngine

دانلود آخرین ورژن نرم افزار ESRI CityEngine 

کمپانی Esri  در سال 1969 تاسیس شد. این شرکت کمک های شایانی به سیستم جی آی اس GIS یا همان Geographic Information System کرده است. سیستم اطلاعات جغرافیایی (سامانهٔ اطلاعات مکانی)، یا جی‌ آی‌ اس GIS سیستم اطلاعاتی است که به تولید، پردازش، تحلیل و مدیریت اطلاعات جغرافیایی (اطلاعات مکانی) می پردازد. به عبارت دیگر GIS یک سیستم کامپیوتری برای مدیریت و تجزیه و تحلیل اطلاعات مکانی بوده که قابلیت جمع‌آوری، ذخیره، تجزیه و تحلیل و نمایش اطلاعات جغرافیایی (مکانی) را دارد. هدف نهایی یک سیستم اطلاعات جغرافیایی، پشتیبانی جهت تصمیم‌ گیریهای پایه‌ گذاری‌ شده بر اساس داده‌ های مکانی میباشد و عملکرد اساسی آن بدست آوردن اطلاعاتی است که از ترکیب لایه‌ های متفاوت داده‌ ها با روشهای مختلف و با دیدگاه‌های گوناگون بدست می‌ آیند. کاربرد این نرم افزار، تبدیل این داده ها به مدل سه بعدی است.

 نرم افزار ESRI CityEngine

دانلود نرم افزار ESRI CityEngine

از مدلهای سه بعدی(+ تکسچرها و جزییات کامل مدل های سه بعدی) می توانید در نرم افزارهای انیمیشن سازی و بازی سازی مانند تریدی اس مکس ،مایا، سینما فوردی ،هودینی ،یونیتی ،آنریئل انجین و .. بهره ببرید و شهرهایی با جزییات بسیار بالا بسازید. سیتی انجین از زبان اسکریپت نویسی پایتون نیز پشتیبانی می کند که این قابلیت برای علاقه مندان بازی سازی و جلوه های ویژه می تواند بسیار کاربرد داشته باشد.

Unlock_CGAriaدانلود نرم افزار ESRI CityEngine 2016 :

Lock_CGAriaآموزش های انگلیسی شروع کار با سیتی انجین : 

Unlock_CGAria آشنایی با ویژگی های جدید ESRI CityEngine :

Unlock_CGAriaآموزش نصب و کرک نرم افزار سیتی انجین ESRI CityEngine :

instagram پیج ما در اینستاگرام (گالری آثار کاربران)

CityEngine,دانلود, نرم افزار, سیتی انجین,انیمیشن,بازی,معماری,شهر,شهرسازیCityEngine 2016،2017 CityEngine 2015 ،CityEngineCityEngine,دانلود,نرم افزار سیتی انجین,انیمیشن,بازی,معماری,شهر,شهرسازی

 

دیدگاه ها :

7 دیدگاه ها در "دانلود نرم افزار ESRI CityEngine"

به من اطلاع بده اگه
avatar
Sort by:   newest | oldest | most voted
محمد جواد
میهمان

عالی محسن جان

محمد جواد
میهمان

عالی بود محسن جان

mahdi
میهمان

پارت 3و 4 ایراد دارد

محمودیان
میهمان

با سلام
من میخوام نرم افزار سیتی اینجین نصب کنم ولی متاسفانه هر کار می کنم نمیشه.البته این نکته قبلش یادآور میشم که ویندوز من 32 بیتی هست و جی ای اس10.3 روش نصب کردم الان چه ورژنی از سیتی اینجین روی سیستمم نصب کنم که اجرا بشه. با تشکر

wpDiscuz