آموزش Zmodeler در نرم افزار زیبراش ZBrush

آموزش Zmodeler – در این آموزش با ابزار Zmodeler  که یکی از مهمترین ابزارهای مدلسازی سه بعدی در زیبراش است آشنا خواهید شد،  Zmodeler به شما این امکان رو میده تا اشکال هندسی پیچیده و مدلهای پیشرفته سه بعدی را به سادگی مدلسازی کنید.

آموزش Zmodeler در زیبراش – با یادگیری این ابزار ساخت اشکال هندسی پیچیده بسیار ساده خواهد بود، این آموزش به تمام علاقه مندان زیبراش پیشنهاد میشه .

نرم افزار زیبراش ZBrush همواره یک ابزار عالی برای مدلسازی سریع وساخت مدل سه بعدی با جزییات بسیار بالا بوده است. در نسخه های پیشین مش پایه با کیفیت پایین به طور معمول در برنامه دیگری ایجاد می شد و سپس برای افزودن جزییات بیشتر وارد نرم افزار زیبراش ZBrush می شد ، با ظهور ابزار محبوب ZModeler، شما هم اکنون می توانید بصورت باکس مدلینگ در نرم افزار زیبراش مدلسازی کنید. در این آموزش ابزارهای ZModeler ، NanoMeshes و QMesh و ابزار ZModeler برای کمک به مدلسازی کاراکتر آموزش داده خواهد شد.

آموزش Zmodeler در زیبراش

تصاویری از آبجکتهای ساخته شده با ابزارZModeler در زیبراش

 تصاویر بیشتر

Digital Tutors – Mastering Basic ZModeler Workflows in ZBrush

دانلود آموزش Zmodeler در زیبراش :

دریافت فایل Download

حجم : 378 مگابایت

دانلود فایلهای پروژه آموزش Zmodeler در زیبراش :

دریافت فایل Download

حجم : 10 مگابایت

Digital Tutors – Mastering Basic ZModeler Workflows in ZBrush

آموزش زیبراش ، آموزش مدلسازی در زیبراش ،آموزش زی مدلر ،آموزش ZBrush،مدلینگ در زیبراش ،دانلود آموزشهای زیبراش، آموزش Zmodeler در زیبراش،آموزش مبتدی زیبراش،آموزش پایه،آموزش متوسط،آموزش زبراش و ابزارهای مدلسازی

دیدگاه ها :

خورشید باش که اگر خواستی بر کسی نتابی نتوانی.

به من اطلاع بده اگه
avatar
wpDiscuz