آموزش ساخت محیط در WorldMachine

آموزش ساخت محیط در WorldMachine و بهینه سازی و انتقال به Unreal Engine + دانلود آخرین ورژن نرم افزار WorldMachine

WorldMachine برنامه ای است که با آن می‌توانید محیط های بسیار طبیعی و با جزئیات زیاد شامل کوه،تپه،جزیره،دشت،دره و … ایجاد نمایید وبا استفاده از انواع فیلترها و ماسک‌های موجود در برنامه آن را ویرایش نمایید و در نهایت با انواع فرمت‌ها برای استفاده در نرم افزارهای انیمیشن سازی و بازی سازی خروجی آن را ذخیره کنید. شما در نرم افزار WorldMachine می‌توانید بستر رودخانه‌ها و دریا و مناطق مرتفع و نوک قله‌ها را طراحی وبرای استفاده در بازی یا انیمیشن مدل نهایی را بهینه سازی کنید و با کمترین حجم بهترین کیفیت شبیه سازی محیط را تجربه نمایید.

ساخت محیط در WorldMachine

ساخت محیط در WorldMachine

دانلود نرم افزار WorldMachine Pro v2.3.7 :

حجم : 15 مگابایت

دانلودآموزش ساخت محیط در WorldMachine و بهینه سازی و انتقال به آنریئل انجین Unreal Engine :

بزودی لینک جدید برای اموزشها منتشر خواهد شد.

از شکیبایی شما سپاسگزاریم

ابرچسب ها
ساخت محیط در WorldMachine دانلود نرم افزار ورد ماشین نرم افزار ساخت محیط برای بازی نرم Game افزار ساخت ترین آموزش نرم افزار ساخت عوارض زمین ساخت محیط در یونیتی ساخت محیط در آنریئل انجین ،محیط در کرای انجین محیط در UDK ساخت بازی برای اندروید,بازی سازی  ساخت بازی برای آیفون بازی آی او اس ساخت محیط بدون کد نویسی بازی سازی بدون کد نویسی ساخت محیط در WorldMachine انیمیشن شبیه سازی محیط

محسن امیدوار

درود عزیزان محسن امیدوار هستم، در زمینه نرم افزارهای گرافیک سه بعدی ،انیمیشن،پرینت سه بعدی و مباحث مرتبط به آی تی فعالیت می کنم،این وب سایت رو راه اندازی کردم تا مرجع کاملی برای یادگیری علوم تخصصی و فنی مهندسی باشه. امیدوارم از مطالب سایت لذت ببرید.

دیدگاه ها :

3 دیدگاه ها در "آموزش ساخت محیط در WorldMachine"

avatar
  Subscribe  
newest oldest most voted
به من اطلاع بده اگه
امیر
میهمان

سلام لینک آموزش ها خرابه
لطفا درستش کنین

امیر
میهمان

سلام لینک آموزش ها خرابه لطفا درست کنید